وب سایت های تجارت الکترونیکی – دوازده ایده بازاریابی از کریسمس

اگر در حال حاضر یک مجله الکترونیکی منتشر می کنید ، ممکن است بخواهید جایگزین آن با یک وبلاگ به طور منظم منتشر شده شوید. برای استفاده از وب سایت برای انتشار مطالب مجله ، و متوجه خواهید شد که وقت آن است که از لیست مشترکان خود استفاده کنید ، برخی از موارد را از وبلاگ خود خارج کرده و آنها را به عنوان مجله الکترونیکی خود ارسال می کنید.

یک بار دیگر ، از آنجا که وبلاگ نویسی به شما امکان می دهد به طور مداوم وب سایت بیشتری داشته باشید بدون اینکه با FrontPage یا DreamWeaver تمسخر کنید ، می توانید در آژانس بازاریابی دیجیتال و انتشار آنلاین صرفه جویی کنید.

نکته: به جای این که تصمیم گیری مشتری خود را به “بله ، من می خرم” محدود کنید. یا “شماره مدیر اینستاگرام من نمی خرم”. با درج نتیجه گیری “کدام یک” خطر از دست دادن آنها را نداشته باشید.

آژانس خود را بشنوید: اگرچه صرفاً ورود به وب سایت بسیار عالی است ، اما آژانس شما از تولید تیزرهای تبلیغاتی عملی و واقعی آگاه خواهد بود. بنابراین اگر این افراد روش دیگری را توصیه می كنند یا روش دیگری را پیشنهاد می كنند ، باید آژانس دیجیتال مارکتینگ آن را در نظر بگیرید. انعطاف پذیری کلیدی است ، بنابراین گرچه ممکن است در مورد ایده اولیه شما فکر شود ، شما مطمئناً می توانید عملکرد وب سایت را بسیار بهتر کنید و به اهداف بازاریابی که تعیین کرده اید برسد.

4) تراکم کلمات کلیدی – این امر حیاتی است و ممکن است در تحقیقات مورد استفاده قرار گیرد. باید از کلمه (های) کلیدی یک بار در برچسب عنوان ، یک بار در داخل عنوان ، یک بار با متن پررنگ استفاده کنید و تراکم آن را بین 5٪ تا 20٪ بدست آورید (ورزش نکنید!). همچنین از کلمه کلیدی (های) خود به پایین و بالا در صفحه جهانی استفاده کنید ، کلمات کلیدی باید جمله اول را علاوه بر جمله آخر حفظ کنند.

Chavalas هر نسخه از Ferret را در کارگاه خود ساخت – از آنجا که در بسیاری از اجزای اصلی و خارج از قفسه وجود دارد ، او آن را از تکان دادن ساخت. مانند سیستم باتری ، او از مقدار موجود استفاده کرد – مکانی را تعیین کرد ، هزینه آنرا برای بسیاری از برنامه ها مقرون به صرفه کرد – و سرانجام ، در همان کارگاه ، او کار خود را برای مرحله خاص تولید آغاز کرد. و هر قسمت از فرآیند با امضای وی مارک می شود.

بهینه سازی موتور جستجو مزایای طولانی مدت را برای وب سایت شما به همراه دارد ، رتبه بندی آن را از طریق بهبود اعتبار و محتوای کافی که ارائه می دهید ، بهبود می بخشد. وب سایت های شکسته رتبه بندی نمی کنند و محتوای کسل کننده خوانده نمی شوند.